FONO Blog

 • Ocak 23, 2023

  Burada vereceğimiz bilgiler Korecenin okunuşu ve yazılışı konusunda size teorik olarak bir zemin hazırlayacaktır. Dilerseniz bu öğrendiklerinizi Korece kitaplarımızın ücretsiz seslendirmelerini dinleyerek pekiştirebilirsiniz.

  korecealfabe
 • Ocak 23, 2023

  Son yıllarda Korece öğrenmek özellikle gençler arasında oldukça popüler. Bunun en önemli sebeplerinden biri de şüphesiz Kore dizileri. Sadece Türkiye’de değil birçok batı ülkesinde de popüler olan Kore dizileri sayesinde Koreceye olan merak da gün geçtikçe artış gösteriyor.

  korecediziler
 • Ocak 23, 2023

  İngilizce öğrenmek konusunda ciddiyseniz, İngilizce gramer konularını iyi öğrenmek dili daha hızlı ve daha verimli bir şekilde öğrenmenize yardımcı olur. Bir dilin gramerini (veya sistemini) anladığınızda, bir öğretmene sormanıza veya bir kitaba bakmanıza gerek kalmadan birçok şeyi kendiniz anlayabilirsiniz.

  ingilizcegramer
 • Ocak 23, 2023

  Almanca öğrenmeye yeni başlıyorsanız veya Almanya’ya turistik bir gezi planlıyorsanız Almanca cümleler kurabiliyor olmanız oldukça işinize yarayacaktır. Basit ve günlük hayatta sıkça rastlayacağınız Almancada en çok kullanılan cümle kalıpları konusunu sıkça tekrar etmenizde fayda var.

  almancacümleler
 • Ocak 23, 2023

  Almanca öğrenmesi zor bir dil mi? Almanca öğrenmek isteyen herkesin aklına gelen ilk soru bu olabilir. Evet, öğrenmesi çok basit bir dil diyemeyiz ama doğru yöntemlerle öğrenilir ve temeli sağlam atılırsa geliştirmek sanıldığından çok daha kolay.

  almancakelimeler
 • Ocak 23, 2023

  İspanyolcayı ister kültür, sanat, iş veya gezi amaçlı ister sadece hobi olarak öğreniyor olun öncelikle temel bir kelime bilgisine sahip olmak çok önemli. Özellikle, İspanyolca konuşulan bir ülkeye gitmeyi planlıyorsanız İngilizce ile idare ederim diye düşünmeyin.

  ispanyolcakelimeler
 • Ocak 20, 2023

  Son yıllarda birçoğumuz boş zamanımızı dizi izleyerek değerlendiriyoruz. Dizi izlemek sadece eğlenceli bir aktivite değil aynı zamanda farklı bilgiler edinmek ve yabancı dilinizi geliştirmek için de oldukça faydalı.

  ingilizcediziler
 • Ocak 16, 2023

  Simple Future Tense, Türkçe karşılığı ile Gelecek Zaman, geleceği ifade etmek için kullanılan bir tenstir. Gelecekte gerçekleşecek olan tüm eylemlerden veya gelecekle ilgili olasılıklardan bahsederken bu zamanı kullanırız.

  ingilizcegelecekzaman
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR