Ruslar için Türkçe Seti

Ertesi gün kargoda
Ücretsiz Kargo
Eski fiyat: 440,00 (TL)
222,00 (TL)

Kısa Zamanda Sıfırdan Türkçe Öğren

Fono Ruslar için Türkçe Eğitim Seti Türkçeyi hiç bilmeyenler veya başlangıç seviyesinde bilgisi olanlara göre hazırlanmıştır. Fono Ruslar için Türkçe Eğitim Seti ile Türkçe öğrenmeye başladığınız anda sertifikalı Fono Ruslar için Türkçe Kurs programına da katılmaya hak kazanırsınız. Kurumumuza sertifika talebinde bulunduğunuz durumda Türkçe konusunda uzman eğitmenlerimiz, online ya da posta yoluyla gönderdiğiniz testlerle Türkçe eğitimi süresince gelişiminizi düzenli olarak takip ederler.


Ruslar için Türkçe Eğitim Seti Özellikleri

Türkçe öğrenmek için ihtiyacınız olan her türlü yazılı ve sesli kaynak
Hızlı ve kolay öğrenmeyi sağlayan, Fono'yla dil öğrenen milyonlarca kişinin onay verdiği bir metod
Eğitim danışmanlarımızca eğitim sürecinizi düzenli takip
Ses sanatçıları tarafından ana dilinde seslendirilmiş içeriğe online erişim
Dil becerinizi ölçen testler ile gelişim takibi
Pratik, ekonomik ve güven veren yılların deneyimi Avrupa Uzaktan Öğrenim Kurumu (EADL) üyesi FONO Kurumunun güvencesi ile


Uzman Kadro

Ruslar için Türkçe Dil Eğitim Setimiz, alanında uzman akademisyenler tarafından titizlikle, seneler süren çalışmalar sonunda hazırlanmıştır.


Neden FONO?

Avrupa Uzaktan Öğrenim Kurumu (EADL) üyesi olan FONO, 1953 yılından bu yana yabancı dil eğitimi alanında hizmet vermektedir. Türkiye’de ve dünyada milyonlarca kişi FONO ile yabancı dil öğrendi ve öğrenmeye devam ediyor.

Ruslar için Türkçe Eğitim Seti Ders Materyalleri

2 adet Ana Ders Kitabı (672 sayfa)
2 adet Audio Cd (mp3)

Kişiye Özel Eğitim Danışmanlığı

Çalışmanıza destek olmak amaçlı FONO Kursları’na yazılan her öğrencinin bireysel eğitim danışmanı olur. Eğitiminizle ilgili her tür soru ve sorunu danışabilir, eğitim sürecinizde hiçbir zaman yalnız kalmazsınız. İlerlemenizi takip eden eğitim danışmanlarımız ile motivasyonunuz artarak hedefinize daha erken ulaşırsınız.

Fono Ruslar için Türkçe Setini ne kadar zaman kullanabilirim?

Fono Ruslar için Türkçe Setini ömür boyu kullanabilirsiniz. Buna eğitim desteği de dahildir.

CD çalarım yok. CD içeriklerine nasıl ulaşacağım?

Bütün Fono Ruslar için Türkçe Seti CD içeriklerine internet sitemizdeki Yayınlar sayfamızda bulunan kitap seslendirmeleri bölümünden bilgisayar ya da telefonunuz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Peki Türkçe Kursunu aldıktan sonraki süreç nedir?

Türkçe Kursu süresince eğitim desteği yanında, kurumumuza talepte bulunduğunuzda seviyenizi online testlerle veya posta yoluyla bize ulaştırdığınız testlerle ölçümlemekteyiz. Testlerden yeterli puanı almanız halinde Türkçe Sertifikasına hak kazanırsınız.

Türkçe eğitim desteği nasıl alacağım?

Fono Türkçe Dil Eğitimi desteğine e-posta veya telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

Eğitim sisteminizin farkı nedir?

Fono eğitim sisteminde tamamen sıfırdan başlayıp küçük adımlarla öğrenciyi zorlamadan bol tekrar yöntemiyle ve kolayca anlaşılır dilbilgisi açıklamalarıyla eksiksiz bir şekilde Türkçeyi öğretiyoruz. Senelerdir öğrenci geri bildirimleriyle birlikte herkesin rahatlıkla öğrenebileceği şekilde tasarlanmış, başarısı kanıtlanmış bir sistemdir.

Ruslar için Türkçe Kursunuz seslendirmeli mi?

Ruslar için Türkçe Kursumuz ve bütün diğer kurslarımız ses sanatçıları tarafından ana dilde seslendirilmiştir. Ses dosyalarına sitemizden online ulaşabilmektesiniz.

Türkçe Sertifikası olanağı var mı?

Ruslar için Türkçe Kursu sonunda, testlerden yeterli puanı aldığınız takdirde, EADL (Avrupa Uzaktan Öğrenim Kurumu) onaylı sertifikaya hak kazanmaktasınız. Bu sertifika özellikle Avrupa ve Türkiye'de bilinen, geçerliliği olan bir sertifikadır. Sertifika hakkı için kurumumuzla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Nasıl iade ederim?

Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre, ürünü teslim almanızdan itibaren 14 gündür. Satın aldığınız ürünün tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması sureti ile teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde hesabım bölümünden siparişinizi seçip iade butonuna tıklayarak iade sürecini başlatabilirsiniz.

Bedel İadesi

İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Bu ürünü satın alan müşteriler bunları da satın aldı

İngilizce Seti

Ertesi gün kargoda
869,00 (TL) 435,00 (TL)