The Misfit Barn

Ertesi gün kargoda. 100 TL üzeri siparişlerde kargo bedava!
Eski fiyat: 70,00 (TL)
46,00 (TL)

Çocuklar için günlük konuşma dilinde en çok kullanılan sözcüklerle ve en basit ifade şekilleriyle hazırlanan sesli hikâye kitapları, çocuğun eğlenirken, hiç sıkılmadan İngilizceye yakınlaşmasına yardımcı olacaktır. İngilizceye kulak alışkanlığı kazanması ve ilerideki İngilizce bilgisine temel hazırlaması açısından hikâyelerin tekrar tekrar dinlenmesi son derece önemlidir.

--

An ex-coal mining horse decides to quit and be free with his best friend, a little hummingbird. In the forest they meet the wise cat, Puss, who invites them to join her and the other misfit animals. The horse and hummingbird have no idea what to expect but are happily surprised. Join them as they make new friends at the magical misfit barn.

Bu kitap sayesinde çocuğunuzun hem İngilizce öğrenmesine katkıda bulunacak hem de sayfalarda gizlenmiş uğur böceği, örümcek ve kertenkeleyi ararken eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Kitap seslendirmesini web sitesinden online dinleyebilirsiniz.

  • Sayfa Sayısı: 32
  • Kağıt Türü: Kuşe
  • Ebat: 24 x 24
  • Cilt Durumu: Karton Kapak
  • Basım Yılı: 2021
  • Yazar: Sarah Sweeney

Nasıl iade ederim?

Nasıl iade ederim?

Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre, ürünü teslim almanızdan itibaren 14 gündür. Satın aldığınız ürünün tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması sureti ile teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde hesabım bölümünden siparişinizi seçip iade butonuna tıklayarak iade sürecini başlatabilirsiniz.

Bedel İadesi

İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Bu ürünü satın alan müşteriler bunları da satın aldı

Flying Around The World

Ertesi gün kargoda. 100 TL üzeri siparişlerde kargo bedava!
70,00 (TL) 46,00 (TL)

The Misfit Animals

Ertesi gün kargoda. 100 TL üzeri siparişlerde kargo bedava!
70,00 (TL) 46,00 (TL)