İngilizce Seti

Ertesi gün kargoda. 200 TL üzeri siparislerde kargo bedava!
Ücretsiz Kargo
Eski fiyat: 869,00 (TL)
565,00 (TL)

Kısa Zamanda Sıfırdan İngilizce Öğren

Fono İngilizce Eğitim Seti İngilizceyi hiç bilmeyenler veya başlangıç seviyesinde bilgisi olanlara göre hazırlanmıştır. Fono İngilizce Eğitim Seti ile İngilizce öğrenmeye başladığınız anda sertifikalı Fono İngilizce Kurs programına da katılmaya hak kazanırsınız. Kurumumuza sertifika talebinde bulunduğunuz durumda İngilizce konusunda uzman eğitmenlerimiz, online ya da posta yoluyla gönderdiğiniz testlerle İngilizce eğitimi süresince gelişiminizi düzenli olarak takip ederler.


İngilizce Eğitim Seti Özellikleri

İngilizce öğrenmek için ihtiyacınız olan her türlü yazılı ve sesli kaynak
Hızlı ve kolay öğrenmeyi sağlayan, Fono'yla dil öğrenen milyonlarca kişinin onay verdiği bir metod
Eğitim danışmanlarımızca eğitim sürecinizi düzenli takip
Ses sanatçıları tarafından ana dilinde seslendirilmiş içeriğe online erişim
Dil becerinizi ölçen testler ile gelişim takibi
Pratik, ekonomik ve güven veren yılların deneyimiAvrupa Uzaktan Öğrenim Kurumu (EADL) üyesi FONO Kurumunun güvencesi ile


Uzman Kadro

İngilizce Dil Eğitim Setimiz, alanında uzman akademisyenler tarafından titizlikle, seneler süren çalışmalar sonunda hazırlanmıştır.


Neden FONO?

Avrupa Uzaktan Öğrenim Kurumu (EADL) üyesi olan FONO, 1953 yılından bu yana yabancı dil eğitimi alanında hizmet vermektedir. Türkiye’de ve dünyada milyonlarca kişi FONO ile yabancı dil öğrendi ve öğrenmeye devam ediyor.

İngilizce Eğitim Seti Ders Materyalleri

6 adet Ana Ders Kitabı (audio ilaveli)
3 adet Hikaye Kitabı
İngilizce Dilbilgisi Kitabı
İngilizce Standart Sözlük
Tablolarla İngilizce Fiil Zamanları
Pratik Dil Kartlarıyla İngilizce Sözcükler

Kişiye Özel Eğitim Danışmanlığı

Çalışmanıza destek olmak amaçlı FONO Kursları’na yazılan her öğrencinin bireysel eğitim danışmanı olur. Eğitiminizle ilgili her tür soru ve sorunu danışabilir, eğitim sürecinizde hiçbir zaman yalnız kalmazsınız. İlerlemenizi takip eden eğitim danışmanlarımız ile motivasyonunuz artarak hedefinize daha erken ulaşırsınız.

Fono İngilizce Setini ne kadar zaman kullanabilirim?

Fono İngilizce Setini ömür boyu kullanabilirsiniz. Buna eğitim desteği de dahildir.

Audio içeriklerine nasıl ulaşacağım?

FONO İngilizce Seti Ana Ders Kitapları seslendirmelerine internet sitemizdeki Yayınlar sayfamızda bulunan kitap seslendirmeleri bölümünden bilgisayar ya da telefonunuz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Peki İngilizce Kursunu aldıktan sonraki süreç nedir?

İngilizce Kursu süresince eğitim desteği yanında, kurumumuza talepte bulunduğunuzda seviyenizi online veya posta yoluyla bize ulaştırdığınız testlerle ölçümlemekteyiz. Testlerden yeterli puanı almanız halinde İngilizce Sertifikasına hak kazanırsınız.

İngilizce eğitim desteği nasıl alacağım?

Fono İngilizce Dil Eğitimi desteğine e-posta veya telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

Eğitim sisteminizin farkı nedir?

Fono eğitim sisteminde tamamen sıfırdan başlayıp küçük adımlarla öğrenciyi zorlamadan bol tekrar yöntemiyle ve kolayca anlaşılır dilbilgisi açıklamalarıyla eksiksiz bir şekilde İngilizceyi öğretiyoruz. Senelerdir öğrenci geri bildirimleriyle birlikte herkesin rahatlıkla öğrenebileceği şekilde tasarlanmış, başarısı kanıtlanmış bir sistemdir.

İngilizce Kursunuz seslendirmeli mi?

İngilizce Kursumuz ve bütün diğer kurslarımız ses sanatçıları tarafından ana dilde seslendirilmiştir. Ses dosyalarına sitemizden online ulaşabilmektesiniz.

İngilizce Sertifikası olanağı var mı?

İngilizce Kursu sonunda, testlerden yeterli puanı aldığınız takdirde, EADL (Avrupa Uzaktan Öğrenim Kurumu) onaylı sertifikaya hak kazanmaktasınız. Bu sertifika özellikle Avrupa ve Türkiye'de bilinen, geçerliliği olan bir sertifikadır. Sertifika hakkı için kurumumuzla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Nasıl iade ederim?

Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre, ürünü teslim almanızdan itibaren 14 gündür. Satın aldığınız ürünün tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması sureti ile teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde hesabım bölümünden siparişinizi seçip iade butonuna tıklayarak iade sürecini başlatabilirsiniz.

Bedel İadesi

İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Bu ürünü satın alan müşteriler bunları da satın aldı

İleri İngilizce Seti

Ertesi gün kargoda. 200 TL üzeri siparislerde kargo bedava!
869,00 (TL) 565,00 (TL)

İngilizce İlk 3000 Sözcük

Ertesi gün kargoda. 200 TL üzeri siparislerde kargo bedava!
85,00 (TL) 55,00 (TL)

Akademik İngilizce Seti

Ertesi gün kargoda. 200 TL üzeri siparislerde kargo bedava!
869,00 (TL) 565,00 (TL)

Almanca Seti

Ertesi gün kargoda. 200 TL üzeri siparislerde kargo bedava!
869,00 (TL) 565,00 (TL)