Almanca Seti

Ertesi gün kargoda. 200 TL üzeri siparislerde kargo bedava!
Ücretsiz Kargo
Eski fiyat: 869,00 (TL)
565,00 (TL)

Kısa Zamanda Sıfırdan Almanca Öğren

Fono Almanca Eğitim Seti Almancayı hiç bilmeyenler veya başlangıç seviyesinde bilgisi olanlara göre hazırlanmıştır. Fono Almanca Eğitim Seti ile Almanca öğrenmeye başladığınız anda sertifikalı Fono Almanca Kurs programına da katılmaya hak kazanırsınız. Kurumumuza sertifika talebinde bulunduğunuz durumda Almanca konusunda uzman eğitmenlerimiz, online ya da posta yoluyla gönderdiğiniz testlerle Almanca eğitimi süresince gelişiminizi düzenli olarak takip ederler.


Almanca Eğitim Seti Özellikleri

Almanca öğrenmek için ihtiyacınız olan her türlü yazılı ve sesli kaynak
Hızlı ve kolay öğrenmeyi sağlayan, Fono'yla dil öğrenen milyonlarca kişinin onay verdiği bir metot
Eğitim danışmanlarımızca eğitim sürecinizi düzenli takip
Ses sanatçıları tarafından ana dilinde seslendirilmiş içeriğe online erişim
Dil becerinizi ölçen testler ile gelişim takibi
Pratik, ekonomik ve güven veren yılların deneyimi Avrupa Uzaktan Öğrenim Kurumu (EADL) üyesi FONO Kurumunun güvencesi ile


Uzman Kadro

Almanca Dil Eğitim Setimiz, alanında uzman akademisyenler tarafından titizlikle, seneler süren çalışmalar sonunda hazırlanmıştır.


Neden FONO?

Avrupa Uzaktan Öğrenim Kurumu (EADL) üyesi olan FONO, 1953 yılından bu yana yabancı dil eğitimi alanında hizmet vermektedir. Türkiye’de ve dünyada milyonlarca kişi FONO ile yabancı dil öğrendi ve öğrenmeye devam ediyor.

Almanca Eğitim Seti Ders Materyalleri

6 adet Ana Ders Kitabı (audio ilaveli)
3 adet Hikaye Kitabı
Almanca Dilbilgisi Kitabı
Almanca Standart Sözlük
Tablolarla Almanca Fiil Zamanları
Pratik Dil Kartlarıyla Almanca Sözcükler

Kişiye Özel Eğitim Danışmanlığı

Çalışmanıza destek olmak amaçlı FONO Kursları’na yazılan her öğrencinin bireysel eğitim danışmanı olur. Eğitiminizle ilgili her tür soru ve sorunu danışabilir, eğitim sürecinizde hiçbir zaman yalnız kalmazsınız. İlerlemenizi takip eden eğitim danışmanlarımız ile motivasyonunuz artarak hedefinize daha erken ulaşırsınız.

Fono Almanca Setini ne kadar zaman kullanabilirim?

Fono Almanca Setini ömür boyu kullanabilirsiniz. Buna eğitim desteği de dahildir.

Audio içeriklerine nasıl ulaşacağım?

FONO Almanca Seti Ana Ders Kitapları seslendirmelerine internet sitemizdeki Yayınlar sayfamızda bulunan kitap seslendirmeleri bölümünden bilgisayar ya da telefonunuz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Peki Almanca Kursunu aldıktan sonraki süreç nedir?

Almanca Kursu süresince eğitim desteği yanında, kurumumuza talepte bulunduğunuzda seviyenizi online veya posta yoluyla bize ulaştırdığınız testlerle ölçümlemekteyiz. Testlerden yeterli puanı almanız halinde Almanca Sertifikasına hak kazanırsınız.

Almanca eğitim desteği nasıl alacağım?

Fono Almanca Dil Eğitimi desteğine e-posta veya telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

Eğitim sisteminizin farkı nedir?

Fono eğitim sisteminde tamamen sıfırdan başlayıp küçük adımlarla öğrenciyi zorlamadan bol tekrar yöntemiyle ve kolayca anlaşılır dilbilgisi açıklamalarıyla eksiksiz bir şekilde Almancayı öğretiyoruz. Senelerdir öğrenci geri bildirimleriyle birlikte herkesin rahatlıkla öğrenebileceği şekilde tasarlanmış, başarısı kanıtlanmış bir sistemdir.

Almanca Kursunuz seslendirmeli mi?

Almanca Kursumuz ve bütün diğer kurslarımız ses sanatçıları tarafından ana dilde seslendirilmiştir. Ses dosyalarına sitemizden online ulaşabilmektesiniz.

Almanca Sertifikası olanağı var mı?

Almanca Kursu sonunda, testlerden yeterli puanı aldığınız takdirde, EADL (Avrupa Uzaktan Öğrenim Kurumu) onaylı sertifikaya hak kazanmaktasınız. Bu sertifika özellikle Avrupa ve Türkiye'de bilinen, geçerliliği olan bir sertifikadır. Sertifika hakkı için kurumumuzla iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Nasıl iade ederim?

Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre, ürünü teslim almanızdan itibaren 14 gündür. Satın aldığınız ürünün tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması sureti ile teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde hesabım bölümünden siparişinizi seçip iade butonuna tıklayarak iade sürecini başlatabilirsiniz.

Bedel İadesi

İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Bu ürünü satın alan müşteriler bunları da satın aldı

İleri Almanca Seti

Ertesi gün kargoda. 200 TL üzeri siparislerde kargo bedava!
869,00 (TL) 565,00 (TL)

Almanca Günlük Konuşmalar

Ertesi gün kargoda. 200 TL üzeri siparislerde kargo bedava!
62,00 (TL) 40,00 (TL)

Almanca İlk 3000 Sözcük

Ertesi gün kargoda. 200 TL üzeri siparislerde kargo bedava!
85,00 (TL) 55,00 (TL)

Almanca Alıştırmalar

Ertesi gün kargoda. 200 TL üzeri siparislerde kargo bedava!
62,00 (TL) 40,00 (TL)