Portekizce Eğitim Seti

Ertesi gün kargoda
Eski fiyat: 262,00 (TL)
157,00 (TL)

Kısa Zamanda Sıfırdan Portekizce Öğren

Fono Portekizce Eğitim Seti Portekizceyi hiç bilmeyenler veya başlangıç seviyesinde bilgisi olanlara göre hazırlanmıştır. Uzaktan eğitim sistemi esas alınarak hazırlanmış olan setimiz ile farklı bir kaynağa ihtiyaç duymadan, kendi kendinize rahatlıkla A1 seviyesinden B1 seviyesinin sonuna kadar ilerleyebileceksiniz.


Portekizce Eğitim Seti Özellikleri

Portekizce öğrenmek için ihtiyacınız olan her türlü yazılı ve sesli kaynak
Hızlı ve kolay öğrenmeyi sağlayan, Fono'yla dil öğrenen milyonlarca kişinin onay verdiği bir metot
Eğitim danışmanlarımızca eğitim sürecinizi düzenli takip
Ses sanatçıları tarafından ana dilinde seslendirilmiş içeriğe online erişim
Pratik, ekonomik ve güven veren yılların deneyimi Avrupa Uzaktan Öğrenim Kurumu (EADL) üyesi FONO Kurumunun güvencesi ile


Uzman Kadro

Portekizce Dil Eğitim Setimiz, alanında uzman akademisyenler tarafından titizlikle, seneler süren çalışmalar sonunda hazırlanmıştır.


Neden FONO?

Avrupa Uzaktan Öğrenim Kurumu (EADL) üyesi olan FONO, 1953 yılından bu yana yabancı dil eğitimi alanında hizmet vermektedir. Türkiye’de ve dünyada milyonlarca kişi FONO ile yabancı dil öğrendi ve öğrenmeye devam ediyor.

Portekizce Eğitim Seti Ders Materyalleri

30 Günde Portekizce (audio ilaveli)
Portekizce Konuşma Kılavuzu
Portekizce Standart Sözlük

Fono Portekizce Setini ne kadar zaman kullanabilirim?

Fono Portekizce Setini ömür boyu kullanabilirsiniz. Buna eğitim desteği de dahildir.

Audio içeriklerine nasıl ulaşacağım?

FONO Portekizce Seti içinde yer alan 30 Günde Portekizce kitabının seslendirmesine Web sitemizdeki Seslendirmeler bölümünden bilgisayar ya da telefonunuz aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Eğitim sisteminizin farkı nedir?

Fono eğitim sisteminde tamamen sıfırdan başlayıp küçük adımlarla öğrenciyi zorlamadan bol tekrar yöntemiyle ve kolayca anlaşılır dilbilgisi açıklamalarıyla eksiksiz bir şekilde Portekizceyi öğretiyoruz. Senelerdir öğrenci geri bildirimleriyle birlikte herkesin rahatlıkla öğrenebileceği şekilde tasarlanmış, başarısı kanıtlanmış bir sistemdir.

Portekizce Kursunuz seslendirmeli mi?

Portekizce Kursumuz ve bütün diğer kurslarımız ses sanatçıları tarafından ana dilde seslendirilmiştir. Ses dosyalarına sitemizden online ulaşabilmektesiniz.

Portekizce Eğitim Setini nasıl kullanmalıyım?

Öğrenime 30 Günde Portekizce kitabı ile başlamanızı tavsiye ederiz. Bu kitaba ait ses dosyaları ile de telaffuz pratiği yaparak Portekizce dinleme ve konuşma becerilerinizi de geliştirebilirsiniz. Portekizce setimiz içindeki diğer kitaplar ise öğrenim boyunca size destek olacak ve öğrenimi eğlenceli hale getirecek olan yardımcı materyallerdir.

Nasıl iade ederim?

Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre, ürünü teslim almanızdan itibaren 14 gündür. Satın aldığınız ürünün tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması sureti ile teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde hesabım bölümünden siparişinizi seçip iade butonuna tıklayarak iade sürecini başlatabilirsiniz.

Bedel İadesi

İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.