Sepetinizde hiç ürün yok.

İngilizce

Fono Online İngilizce kursu 6 aylık süreyle
411,00 (TL)
258,00 (TL)
Memnuniyet Garantisi
Kursumuzdan memnun kalmazsanız, 14 gün içinde iade edip, paranızı koşulsuz ve şartsız iade alabilirsiniz.


FONO Online İngilizce Kursu Eğitim İçeriği

6 ay boyunca sınırsız online eğitim

Temel, Başlangıç ve Orta Seviyeler

Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEF) ile uyumlu

Anadili Türkçe olanlara yönelik kapsamlı ve kolay anlaşılır açıklamalar

Otomatik yazım düzeltme özelliği

Birebir mesajlaşarak öğretmen desteği

Kişiselleştirilmiş haftalık çalışma planı

Flashcard’lar ile görsel ve işitsel kelime öğrenimi

100’e yakın pratik ipuçları içeren video dersler

Okuma/Yazma/Dinleme çalışmaları

Yurt içi ve yurt dışında geçerli EADL onaylı sertifika

Binlerce gramer notu, görsel aktiviteler

Tamamı Türkçe destekli

Online Eğitim nedir?

Online eğitim internet kullanılarak sunulan ve yönetilen bir eğitim şeklidir. Dolayısıyla, seyahat sırasında, evde ya da başka bir yerde dilediğiniz zaman online eğitimle derslerinizi takip edebilirsiniz. Bu sistemde öğrenci kendi programını derse göre ayarlamak yerine programına göre dersi ayarlar.

Bu sistem bir öğretmen ile video veya telefon üzerinden yapılan klasik eğitim yöntemi ile karıştırılmamalıdır. İhtiyaç duyulan tüm materyaller online platform aracılığıyla sağlanır ve kendi kendine öğrenim için özel tasarlanmıştır. Ancak, öğreniminiz boyunca takıldığınız tüm konular için mesaj üzerinden mükemmel öğretmen desteği mevcuttur.

Peki, bu kurs benim için uygun mu?

İngilizce öğretimine sıfırdan başlayan bu kurstan, bu dile ait hiç bilgisi olmayanlarla, çeşitli zamanlarda biraz çalışmış fakat bilgilerini ileri ve düzenli bir düzeye getiremeyen kişiler yararlanabilir.

Gramere boğulmadan hızlı, pratik, sonuç odaklı öğrenim isteyenler için tasarlanmıştır.

Yabancı dil sınavlarına hazırlananlar için yapısal eksikleri tamamlayan ideal bir kurstur.

Turizm, havacılık, tekstil, bankacılık ve bunun gibi daha birçok farklı sektörde çalışan her yaştan insanın yararlanabileceği bir eğitim sunar.

FONO Online İngilizce Kursu’nun diğer kurslardan farkı nedir?

İngilizceyi kendi kendine, öğretmensiz olarak öğrenmek durumunda olanlar için hazırlanmış olan bu kurs, yabancı dil öğrenimi alanında Turkiye’de en fazla deneyime sahip olan yayınlarını 1953 yılından beri sürekli geliştirdiği kendine özgü bir sisteme dayandıran ve uluslararası uzaktan öğretim yöntemlerini derslerine uygulayan FONO’nun, başarısı kanıtlanmış sistem ve uygulama biçimlerinden yararlanılarak hazırlanmıştır.

Diğer birçok online eğitim portalının aksine eğitimin tamamı Türkçe'den öğrenmeye göre optimize edilmiştir. Bu da kendi kendine dil öğrenmek için en önemli unsurlardan bir tanesidir.

Dijital çağın yöntemleri sayesinde yabancı dil öğrenmenin en etkili ve en ekonomik yoludur.

Derslerimizde uygulanan metot yardımıyla kolaydan zora doğru, farkında olmadan yavaş yavaş ilerleyecek ve İngilizcenin, yaygın inancın aksine, hiç de zor bir dil olmadığını göreceksiniz.

Yabancı dil öğreniminde kulaktan duymanın önemi kuşkusuzdur. Bu yüzden tüm kurs içeriği ana dili İngilizce olan dil bilimciler tarafından seslendirilmiş olup, öğrenciyi yabancı dil atmosferine taşır.

Kişiye Özel Eğitim Danışmanlığı

Çalışmanıza destek olmak amaçlı FONO Lingoshake Kursları’na yazılan her öğrencinin bireysel eğitim danışmanı olur. Eğitiminizle ilgili her tür soru ve sorunu danışabilir, eğitim sürecinizde hiçbir zaman yalnız kalmazsınız. İlerlemenizi takip eden eğitim danışmanlarımız ile motivasyonunuz artarak hedefinize daha erken ulaşırsınız.

Öğretmenle birebir mesajlaşarak soru sorup, çalışmalarınız esnasında yalnız kalmazsınız.

Öğrenci destek hizmetimizden eğitim süresince sınırsız yararlanırsınız.

EADL Onaylı Sertifika nedir ve nasıl alırım?

Kurumumuz Avrupa Açıköğretim Birliği’ne (EADL - European Association for Distance Learning) bağlı bir kurumdur. Kursumuzu başarıyla tamamladıktan sonra, arzu ederseniz kurumumuza başvurarak yurt içi ve yurt dışında yapacağınız iş başvurularında kullanabileceğiniz bir sertifika almaya hak kazanırsınız. Kurs bitiminde alacağınız bu sertifikayı dilerseniz iş başvurularınızda kullanabilirsiniz.

Nasıl iade ederim?

Ürünün ödemesini yaptığınız tarihten itibaren 14 gün içinde hesabım bölümünden siparişinizi seçip iade butonuna tıklayarak iade sürecini başlatabilirsiniz.

Bedel İadesi

İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.