Online Almanca Seti

Ertesi gün kargoda. 200 TL üzeri siparislerde kargo bedava!
Ücretsiz Kargo
Eski fiyat: 966,00 (TL)
628,00 (TL)

Denemek için portala gidiniz.

Her ihtiyaca uygun Almanca öğrenme seti

Günde 10 dakika ayırarak Almanca öğren. İster Almancaya yeni başlamış ol, ister mevcut seviyeni geliştirmek iste. 6 adet ana ders kitabı, 6 ay ücretsiz ve sınırsız online eğitim, binlerce interaktif egzersiz, videolu dersler, diyaloglar ve metinler ile komple bir dil eğitim sisteminden faydalan.

Almanca konuşmayı öğren

Dil uzmanlarımız tarafından hazırlanmış diyaloglar ve metinler ile ana dili Almancaolan öğretmenimizin anlatımından görüntülü dersler sayesinde Almanca konuşmayı öğren.

Online Almanca dil kursunu bitir

Online Almanca kursunu belli bir seviyenin üzerinden bitirerek EADL (Avrupa Açıköğretim Birliği) onaylı sertifikayı almaya hak kazan.

Kişiye özel Almanca Eğitim Danışmanı

Çalışmaya destek olmak amaçlı online Almanca kursuna yazılan her öğrencinin bireysel eğitim danışmanı olur. Almanca öğrenmek ile ilgili her tür soru ve sorunu danışabilir, eğitim sürecinizde hiçbir zaman yalnız kalmazsın. İlerlemeni takip eden eğitim danışmanlarımız ile motivasyonun artarak hedefine daha erken ulaşırsın. Öğretmenle birebir mesajlaşarak soru sorup, takıldığın konuları sorabilirsin. Öğrenci destek hizmetimizden eğitim süresince sınırsız yararlanırsın.

Tamamı Türkçe destekli, Türk mantığına göre

Şablon dersler değil, tamamen Türkçe'den öğrenime göre geliştirilmiş dersler.

Almanca öğrenmek bu kursla daha kolay

Günlük hatırlatma sistemimizi kullanarak her gün az bir zaman ayırarak düzenli çalışmayla kısa sürede Almanca öğrenmek mümkün.

FONO Online Almanca Kursu Eğitim İçeriği

6 adet Ana Ders Kitabı

6 ay boyunca sınırsız online eğitim

Temel, Başlangıç ve Orta Seviyeler

Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEF) ile uyumlu

Anadili Türkçe olanlara yönelik kapsamlı ve kolay anlaşılır açıklamalar

Otomatik yazım düzeltme özelliği

Birebir mesajlaşarak öğretmen desteği

Kişiselleştirilmiş haftalık çalışma planı

Flashcard’lar ile görsel ve işitsel kelime öğrenimi

100’e yakın pratik ipuçları içeren video dersler

Okuma/Yazma/Dinleme çalışmaları

Yurt içi ve yurt dışında geçerli EADL onaylı sertifika

Binlerce gramer notu, görsel aktiviteler

Tamamı Türkçe destekli

Online Almanca kursu nedir?

Online Almanca kursu internet kullanılarak sunulan ve yönetilen bir eğitim şeklidir. Dolayısıyla, seyahat sırasında, evde ya da başka bir yerde dilediğiniz zaman online eğitimle derslerinizi takip edebilirsiniz. Bu sistemde öğrenci kendi programını derse göre ayarlamak yerine programına göre dersi ayarlar.

Bu sistem bir öğretmen ile video veya telefon üzerinden yapılan klasik eğitim yöntemi ile karıştırılmamalıdır. İhtiyaç duyulan tüm materyaller online platform aracılığıyla sağlanır ve kendi kendine öğrenim için özel tasarlanmıştır. Ancak, öğreniminiz boyunca takıldığınız tüm konular için mesaj üzerinden mükemmel öğretmen desteği mevcuttur.

Online Almanca kursunu nasıl aktive ederim?

Aktivasyonla ilgili talimatlar kutunun içindedir.

Peki, online Almanca kursu benim için uygun mu?

Almanca öğretimine sıfırdan başlayan bu kurstan, bu dile ait hiç bilgisi olmayanlarla, çeşitli zamanlarda biraz çalışmış fakat bilgilerini ileri ve düzenli bir düzeye getiremeyen kişiler yararlanabilir.

Almanca dilbilgisine boğulmadan hızlı, pratik, sonuç odaklı öğrenim isteyenler için tasarlanmıştır.

Yabancı dil sınavlarına hazırlananlar için yapısal eksikleri tamamlayan ideal bir kurstur.

Turizm, havacılık, tekstil, bankacılık ve bunun gibi daha birçok farklı sektörde çalışan her yaştan insanın yararlanabileceği bir eğitim sunar.

FONO Online Almanca Kursu’nun diğer kurslardan farkı nedir?

Kendi kendine, öğretmensiz Almanca öğrenmek durumunda olanlar için hazırlanmış olan bu kurs, yabancı dil öğrenimi alanında Türkiye’de en fazla deneyime sahip olan yayınlarını 1953 yılından beri sürekli geliştirdiği kendine özgü bir sisteme dayandıran ve uluslararası uzaktan öğretim yöntemlerini derslerine uygulayan FONO’nun, başarısı kanıtlanmış sistem ve uygulama biçimlerinden yararlanılarak hazırlanmıştır.

Diğer birçok Almanca online eğitim portalının aksine eğitimin tamamı Türkçe'den Almanca öğrenmeye göre optimize edilmiştir. Bu da kendi kendine Almanca öğrenmek için en önemli unsurlardan bir tanesidir.

Dijital çağın yöntemleri sayesinde Almanca öğrenmenin en etkili ve en ekonomik yoludur.

Almanca derslerimizde uygulanan metot yardımıyla kolaydan zora doğru, farkında olmadan yavaş yavaş ilerleyecek ve Almancanın, yaygın inancın aksine, hiç de zor bir dil olmadığını göreceksiniz.

Almanca öğrenmek için kulaktan duymanın önemi kuşkusuzdur. Bu yüzden tüm kurs içeriği ana dili Almanca olan dil bilimciler tarafından seslendirilmiş olup, öğrenciyi yabancı dil atmosferine taşır.

EADL Onaylı Sertifika nedir ve nasıl alırım?

Kurumumuz Avrupa Açıköğretim Birliği’ne (EADL - European Association for Distance Learning) bağlı bir kurumdur. Kursumuzu başarıyla tamamladıktan sonra, arzu ederseniz kurumumuza başvurarak yurt içi ve yurt dışında yapacağınız iş başvurularında kullanabileceğiniz bir sertifika almaya hak kazanırsınız. Kurs bitiminde alacağınız bu sertifikayı dilerseniz iş başvurularınızda kullanabilirsiniz.

Nasıl iade ederim?

Ürünün ödemesini yaptığınız tarihten itibaren 14 gün içinde hesabım bölümünden siparişinizi seçip iade butonuna tıklayarak iade sürecini başlatabilirsiniz.

Bedel İadesi

İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

Bu ürünü satın alan müşteriler bunları da satın aldı

İleri Almanca Seti

Ertesi gün kargoda. 200 TL üzeri siparislerde kargo bedava!
869,00 (TL) 565,00 (TL)

Almanca Günlük Konuşmalar

Ertesi gün kargoda. 200 TL üzeri siparislerde kargo bedava!
62,00 (TL) 40,00 (TL)

Uygulamalı Almanca Dilbilgisi

Ertesi gün kargoda. 200 TL üzeri siparislerde kargo bedava!
167,00 (TL) 109,00 (TL)

Almanca Fiil Zamanları Tablosu

Ertesi gün kargoda. 200 TL üzeri siparislerde kargo bedava!
43,00 (TL) 28,00 (TL)