Sepetinizde hiç ürün yok.

"GÜVENİLİR, EKONOMİK, KOLAY ve EĞLENCELİ ÖĞRETİM SİSTEMİ"

"Yabancı Dilde 1953’ten günümüze uzanan tecrübe"

1953 yılından bu yana Türkiye’de ve dünyada yüz binlerce kişi FONO ile yabancı dil öğrendi ve öğrenmeye devam ediyor.

“Türkiye’de ilk ve tek Özel Açıköğretim Kurumu”

250 yılı aşkın bir geçmişi olan açıköğretim sisteminin Türkiye’ye ilk gelişi 1953 yılında FONO ile olmuştur. Bugün FONO, açıköğretim yöntemini gerçek anlamda uygulayan Türkiye’deki tek özel öğretim kurumudur.

öğrencilerimiz         ne diyor?

Kurumunuzdan Almanca dersleri alarak Eğitim Enstitüsü sınavını kazandım. Üç yıllık öğrencilik devresinden sonra Almanca öğretmeni olarak Borlu’ya atandım. Kurumunuzun faydalarını kendimi örnek göstererek, öğrenmek isteyenlere tavsiye ediyorum.

Sezai Atak Öğretmen - Borlu

"Uluslararası Geçerlilik"

FONO Açıköğretim Kurumu, Dünya ve Avrupa Açıköğretim Birlikleri'nin aktif bir üyesidir. Aynı zamanda FONO kursları, "Alman Devlet Açıköğretim Merkezi" tarafından da resmen tanınmıştır. FONO kurslarına katılan öğrenciler yurtdışında da Türkiye'den gelen üst düzey bakanlık yetkilileri denetiminde bulundukları ülkede kurs bitirme sınavına girmeye hak kazanırlar.

"400’ü aşkın Yabancı Dil Öğretim Yayınları"

FONO Yayınları, dilbilgisi kitapları, konuşma kılavuzları, hikaye kitapları, sözlükler, pratik el kitapları gibi daha birçok ürünüyle yabancı dil öğrenmek isteyen herkese çok zengin bir kaynak sunmaktadır.

"Lingoshake ile dünya çapında en etkili Yabancı Dil Eğitim Sistemi”

FONO Lingoshake markası ile günümüz eğitim teknolojilerini, uzman kadrosu ve tecrübesiyle birleştirerek büyük beğeni kazanan online kurslarını piyasaya sürmüştür.