Sepetinizde hiç ürün yok.

Konuşma İngilizcesi

Fono Online Konuşma İngilizcesi kursu bütün seviyeler 6 aylık süreyle
411,00 (TL)
258,00 (TL)
Memnuniyet Garantisi
Kursumuzdan memnun kalmazsanız, 14 gün içinde iade edip, paranızı koşulsuz ve şartsız iade alabilirsiniz.


6 ay boyunca sınırsız online ders erişimi

Tamamı uzman kadro tarafından ana dillerinde hazırlanmış güncel dersler konuşma, okuma, yazma ve anlama becerilerinin tümünü geliştirecek şekilde tasarlanmıştır. 6 seviyede

140 adet ana ders olup, her ana dersin içinde;

Son teknoloji unsurları ile hazırlanmış görsel ve interaktif egzersizler

Ses stüdyolarında eğitmenlerin ana dillerinde seslendirdikleri diyalog ve okuma metinleri

Her dersin konusu ile ilgili kültürel notlar ve günlük konuşma diline ait pratik ipuçları

Derste öğretilen dilbilgisi kurallarına ait konu anlatımları, örnekler ve egzersizler

Diyalog ve diğer okuma metinlerinde geçen yeni kelimelerin anlamları ve seslendirmeleri

Öğretmene Sor

Kendi kendinize çalışırken takıldığınız konularla ilgili sorularınızı size özel uzman öğretmenlerimize danışabilirsiniz. Portal üzerinden yazışarak öğretmeninize sorularınızı yöneltebilir, sorularınızı audio/video/görüntü paylaşarak destekleyebilirsiniz. Ekstra bir ücrete ödemeye gerek kalmadan yabancı dil öğreniminizi desteklemiş olursunuz.

100 adet HD Görüntü Kalitesinde Video Ders

Konu anlatımlarını birebir yabancı öğretmenden dinleyeceğiniz, başlangıç seviyesinden uzman seviyeye kadar uzanan 100 adet video ders içerir. Özellikle dilbilgisini en kolay ve en hızlı şekilde öğrenmeniz için her bir derste bir konuyu ele alarak ve konuyu bol örnekle destekleyecek şekilde dersleri tasarladık. Ayrıca, video dersleri sadece dilbilgisi değil günlük konuşma diline ait ipuçları bulacağınız kısa ve eğlenceli dersler de içeriyor. Tüm dersler diksiyonu mükemmel ve ana dilinde konuşan eğitimciler tarafından anlatılıyor.

Tamamı Sesli Kelime Öğrenme Bölümü

Kelime ezberlemek için özel tasarlanmış, eğlenceli ve akılda tutmaya yardımcı aktiviteler içeren tamamı ses sanatçıları tarafından ana dillerinde seslendirilmiş kelime bölümü yer alır. Tüm kelimeler seviyeye uygun seçilmiş ve kategorilere ayrılmıştır. Ana dersler ile de paralel gidecek şekilde tasarlanmıştır.

Kişiye Özel Eğitim Danışmanlığı

Çalışmanıza destek olmak amaçlı FONO Lingoshake Kursları’na yazılan her öğrencinin bireysel eğitim danışmanı olur. Eğitiminizle ilgili her tür soru ve sorunu danışabilir, eğitim sürecinizde hiçbir zaman yalnız kalmazsınız. İlerlemenizi takip eden eğitim danışmanlarımız ile motivasyonunuz artarak hedefinize daha erken ulaşırsınız.

 

Nasıl iade ederim?

Ürünün ödemesini yaptığınız tarihten itibaren 14 gün içinde hesabım bölümünden siparişinizi seçip iade butonuna tıklayarak iade sürecini başlatabilirsiniz.

Bedel İadesi

İade işlemi sonuçlandıktan sonra bedel ödemesi kredi kartınıza/banka hesabınıza 24 saat içinde yapılmaktadır. Ödeme işlemlerinin hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.